Tööõiguse meelespea (haridusvaldkonna) töötajatele seoses pingestunud töösuhetega COVID-19 pandeemia ajal

Seoses pingestunud töösuhetega haridusvaldkonnas ja meie poole pöördunud haridustöötajate levinumate murekohtadega tellisime Advokaadibüroo Pallo&Partnerid advokaat Jaanika Reilik-Bakhoffilt tööõiguse meelespea.

Käesolev meelespea käsitleb tüüpolukordi ja muresid, millega kõige sagedamini pöördutakse MTÜ Haridusvaldkonna Esinduskoja poole nõu ja juhiste saamiseks.

Loodame, et tänu juhisele saavad meie liikmed ja teised haridusvaldkonna töötajad selgust, kuidas on mõistlik käituda, kui töökohal tuleb seoses Covid-19 pandeemiaga ette vaidlusi.

Seoses aina tihedamini esinevate probleemidega töökohtadel, pöörduvad Esinduskoja liikmed üha rohkem abi ja juriidilise nõu saamiseks meie poole. Iga haridustöötaja juhtumit tuleb meie advokaadil käsitleda konkreetselt tema individuaalsetest töösuhetest ja tööoludest lähtuvalt – seega kutsume üles kõiki, kes peavad Esinduskoja tööd oluliseks ning soovivad kaasa aidata sellele, et me saaksime jätkuvalt haridustöötajatele õiguslikku abi pakkuda, meid rahaliselt toetama.
Koostöö advokaatidega on kulukas, kuid tänases olukorras aina vajalikum.
Oleme kõikide toetuste eest ülimalt tänulikud!

MTÜ Haridusvaldkonna Esinduskoda
Swedbank EE322200221076956268

LOE JA LAE ALLA: Tööõiguse meelespea (haridusvaldkonna) töötajatele seoses pingestunud töösuhetega COVID-19 pandeemia ajal:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.